sortiment nadpis

Všechny humidory Adorini jsou vybaveny vlasovým vlhkoměrem, zvlhčovačem na bázi polymerových krystalů, unikátním systémem magnetického víka na které se vlhkoměr i zvlhčovač jednoduše na magnet přiloží bez lepení. Dále mají všechny humidory této značky zesílený korpus, vnitřní cedrovou, perforovanou vložkou, zesílené kování a vnitřní dělící přepážky. Každý humidor také obsahuje speciální plastové klipy s popiskou a tekutinu do humidoru Adorini.

Zkalibrovaný, vlasový vlhkoměr

Zkalibrovaný, vlasový vlhkoměrNedílnou součástí každého Adorini humidoru je vlasový vlhkoměr, který měří vlhkost na základě změny délky vlasu při změně vlhkosti. Vlas je umístěn uvnitř přístroje a připojen k pákovému převodu, který zobrazuje hodnoty vlhkosti přes ručičku. Vlasové vlhkoměry patří k nejpřesnějším a používají se mimo jiné i v laboratořích. Každá Adorini vlhkoměr je předem zkalibrovaný, opatřený kalibračním šroubkem a optimalizovaný pro měření vlhkosti při skladování doutníků. V zadní částí je opatřen magnetkou přes kterou se přiloží na magnetické víko humidoru.

Zvlhčovač na bázi polymerových krystalů

Zvlhčovač na bázi polymerových krystalůZvlhčovače v Adorini humidorech patří k tomu nejlepšímu příslušenství jímž lze v současné době humidor vybavit. Zvlhčovač funguje na bázi polymerové drti, která při styku s destilovanou vodou natáhne velké množství tekutiny a udrží ji po dlouhou dobu. Při uložení v humidoru potom rovnoměrně uvolňuje vlhkost do vnitřního prostoru. Zvlhčovač je rovněž vybaven regulací výdeje vlhkosti v podobě uzavíratelné mřížky a opatřen nádhernou, zlatou povrchovou úpravou.

Perforovaná cedrová vložka

Perforovaná cedrová vložkaUnikátní systém perforované cedrové vložky, kterou je vyložen interiér každého humidoru patří k předním inovacím tohoto sortimentu. Cedrový rošt lépe prolne vlhkostí, snadněji provoní vnitřní prostor humidoru a zajišťuje optimální proudění vzduchu a výdej či příjem vlhkosti. Zavlhčení humidoru a udržení vlhkosti je bezproblémové a jednoduché.

Zesílený korpus

Zesílený korpusHumidory Adorini se pyšní zesíleným korpusem, který společně s cedrovou vložkou tvoří tloušťku stěn takřka 3cm. S takto robustním provedením nemají humidory Adorini na trhu konkurenci, masivní korpus lépe absorbuje vlhkost, dokonale těsní a působí kompaktně a bytelně.

Unikátní uchycení vlhkoměru a zvlhčovače přes magnet

Unikátní uchycení vlhkoměru a zvlhčovače přes magnetKaždý humidor je opatřen systémem magnetického víka. Do víka humidoru je zabudována speciální magnetická deska na kterou se vlhkoměr a zvlhčovač jednoduše přiloží přes magnetku. Jedná se o originální a inovativní systém, který na rozdíl od běžných humidorů odbourává nutnost lepení příslušenství pomocí lepících pásku či lepidel.

Inovativní dělící přepážky

Inovativní dělící přepážkyInovativní dělící přepážky v různých velikostech, umožňují pohodlné rozčlenění vnitřního prostoru humidoru. Každý humidor je vybaven několika přepážkami různých velikostí a typů. Přepážky je možné přichytit na cedrový rošt či na perforaci vodorovné poličky.

Speciální plastové klipy

Speciální plastové klipyPlastové klipy patří k další z mnoha inovací, kterými jsou Adorini humidory vybaveny. Jedná se o speciální klipy, které je možné nacvaknout na dřevěné přepážky a vložit do nich popisku k jednotlivým doutníkům. Originální a velmi praktický doplněk pomocí kterého lze pohodlně popsat obsah humidoru.

Inovativní systém členění vnitřního prostoru

Inovativní systém členění vnitřního prostoruInovativní systém členění vnitřního prostoru umožňující optimální cirkulaci vzduchu, kompatibilní s moderními systémy elektrických zvlhčovačů. Vodorovná dělící poličky je ve střední části profilovaná tak aby do ní bylo možné vložit moderní elektronické zvlhčovače.

Speciálně zesílené kování

Speciálně zesílené kováníKování humidorů Adorini je pokovené 24 karátovým zlatem a leštěné tak, že vypadá opravdu luxusně a krásně. Navíc je zesílené tak aby odolalo otřesům a náporu při otevírání a zavírání víka humidoru.

Doživotní záruka na funkčnost humidoru

Doživotní záruka na funkčnost humidoruVýobce nabízí ke každému humidoru doživotní záruku na jeho funkčnost, originální záruční list je součástí každého humidoru.

nahoru